Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905359859475
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Un Mate

Matero Un Acero 2.0

Matero do yerba mate wykonane ze stali nierdzewnej i firmowane przez argentyńską firmę UN MATE.

  • To naczynko to inwestycja na lata! Już nie musisz martwić się pleśnią (jak w przypadku matera naturalnego) oraz tym, że pęknie (tak jak ma w zwyczaju palo santo). Ponadto jego upadek nie oznacza konieczności zakupu nowego egzemplarza (jak to się ma w przypadku kubków ceramicznych). Jest to naczynie niemal niezniszczalne, które będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.
  • Po jego otrzymaniu wystarczy je umyć ciepłą wodą i gotowe! Nie jest koniecznie wykonywanie żmudnych i długich procesów takich jak curado (w przypadku tykw).
  • Idealna pojemność i rozmiar: dobrze wiemy, że w Europie nasi Klienci najczęściej pytają o pojemności między 200 a 250 ml dlatego to naczynie ma pojemność 230 ml, która przez wielu jest uważana za idealną. Do środka idealnie zmieści się sugerowana porcja yerby (30-40g) a bombilla nie będzie w nim "pływać", jak to dzieje się w przypadku większych naczynek. Ergonomiczny kształt matera został zaprojektowany specjalnie aby nawet wielogodzinne siorbanie yerby nie zmęczyło twoich dłoni a chwyt był zawsze stabilny i wygodny.
  • Higiena przede wszystkim! Naczynie bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy woda z płynem do naczyń! Od teraz nie musisz martwić się pleśnią, tak jak w przypadku naturalnych naczynek.
  • Podwójne ścianki uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

Dodatkowe informacje:

Pojemność naczynia: około 230 ml

Marka: Un Mate

Zapakowane w gustowne pudełko

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    5905359859475

BLAAAABLAAA