Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN

Matero Palo Santo - Salvador 150 ml

Matero „Salvador” zostało wykonane z drewna palo santo, czyli „świętego drewna". Południowoamerykańska roślina znana jest z wydzielania aromatycznej żywicy o niezwykłym, naturalnym zapachu. W efekcie, yerba mate przygotowana w matero palo santo odznacza się niepowtarzalnym, eterycznym aromatem. To naprawdę niezwykłe doświadczenie! Naczynko posiada zewnętrzne metalowe okucie, ze stylowym, skórzanym zdobieniem, służącym jako uchwyt. Matero wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i wspiera utrzymanie odpowiedniej temperatury naparu. Solidna konstrukcja naczynka sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji akcesorium posłuży długie lata!

Dodatkowe informacje:

Pojemność: około 150 ml

Wysokość: około 10,5 cm

Średnica wewnętrzna: około 4,5 cm

Średnica zewnętrzna: około 7 cm

Materiał wykonania: palo santo

Uwaga: Matero „Salvador” jest wykonywane ręcznie przez południowoamerykańskich rzemieślników. Każdy egzemplarz to unikat. W związku z tym zastrzegamy, że otrzymany produkt może różnić się od prezentowanego na zdjęciu (np. kształtem lub zdobieniem). Możliwe jest również występowanie pewnych niedoskonałości, takich jak ryski lub drobne nierówności.

W celu wzmocnienia i zahartowania naczynia należy wykonać tzw. currado:

1. Naczynko należy wypłukać wodą,

2. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia,

3. Wysmarować wnętrze Palo Santo masłem lub oliwą,

4. Pozostawić tłuszcz we wnętrzu naczynka na dwie doby,

5. Wypłukać naczynko z pozostałości tłuszczu i przygotować w nim Yerba Mate.

Nie należy pozostawiać naczynka na długi czas nieużytkowanego, ponieważ nadmierne wysychanie może powodować powstawanie niedoskonałości.

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    5904665805831

  • Nazwa handlowa: 

    Matero Palo Santo - Salvador 150 ml

BLAAAABLAAA