Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5902701425081
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Guarani

Yerba Mate Guarani Silueta Fitness 50g

Mocne cytrusowe uderzenie od początku do końca! Towarzyszy mu ten samsłoneczny, wysuszony ostrokrzew prosto od Guarani! Wszystko otoczone aromatycznym, lekko gorzkawym boldo. Warto spróbować! Guarani Silueta to solidna mieszanka funkcjonalna od paragwajskiego producenta.

W składzie mamy klasyczną elaboradę ze swoimi listkami, patyczkami i pyłem oraz boldo, skórkę gorzkiej pomarańczy i ekstrakt z cytryny. Podczas gdy inne marki w swoich mieszankach Silueta idą w kierunku aromatów i smaków jabłkowych (tworząc je z wielu różnych składników), Guarani wybrało odrębną drogę i zdecydowało się na cytrusy. Również jest to dobry wybór. To bardzo ciekawa alternatywa dla najpopularniejszych kompozycji tego typu.

W suszu możemy znaleźć ciekawie wyróżniające się elementy pomarańczowej skórki oraz przyciągające oko listki boldo. Wraz z ekstraktem cytrynowym dają niesamowity aromat. Dzięki skórce pomarańczowej jest on głębszy niż w podobnych kompozycjach. Cytryna pachnie bardzo naturalnie. Można wyczuć, że jest to prawdziwy ekstrakt bez sztucznych dodatków. Aromatycznego ciepła dodaje również boldo. A w połączeniu ze słonecznym aromatem yerba mate Guarani i wszystkimi dodatkami, otrzymujemy nową jakość kompozycji smakowych.

Dzięki goryczki skórki pomarańczowej i dodatkowi ostro-gorzkawego boldo została ono odpowiednio ukierunkowana i łagodnie „usiadła” na lekkodymnej i goryczkowej yerba mate. Cytryna bezinwazyjnie wtopiła się w ogólny smak kompozycji. Elaborada daje podstawową głębie smaku, cytryna daje orzeźwienie, goryczka ze skórki cytrynowej pogłębia i dodaje smakowi szlachetności, a boldo idealnie doprawia i zamyka dobrze dopracowaną mieszankę. To mate do wielokrotnego zalewania na ciepło lub na zimno – smak utrzymuje się naprawdę długo.

Guarani Silueta jest jak górujące w zenicie magiczne cytrusowe słońce. Nie pali swoimi promieniami, ale orzeźwia i daje siłę przez cały dzień.

Szablony produktu

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.05

BLAAAABLAAA