Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN

Zestaw Startowy w pudełku Exclusive Yerba Mate Green + Bombilla + Matero

Jest to idealny zestaw do rozpoczęcia przygody z Yerba Mate. Znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne do wejścia w energetyczny świat ostrokrzewu paragwajskiego.

W skład zestawu wchodzą:

  • Yerba Mate Verde Mate green energia guarana 500g
  • Matero Palo santo okute
  • Bombilla nierdzewna Liza
  • pudełko prezentowe

Matero Okute PALO SANTO XL - do Yerba Mate

Matero wykonane z niezwykłego drewna Palo Santo o kolorze zielonym.

Ze względu na powolne uwalnianie się aromatycznej żywicy, napój przyrządzony w takim naczynku nabiera wyjątkowego aromatu. Picie yerba mate z naczyń Palo Santo jest uważane przez wiele osób za szczególne. Dzięki olejkom żywicznym, które przedostają się do przygotowanego w matero naparu, picie yerba mate zyskuje dodatkowy wymiar.

Matero w całości okute metalem.

Naczynka z tej oferty nie posiadają niedoskonałości w postaci pęknięć w drewnie. Produkt pełnowartościowy.

Pojemność:

około 150 - 220 ml.

Matero w całości okute metalem. Naczynia toczone i okuwane są ręcznie, sztuki mogą różnić się kształtem i okuciem od prezentowanego na fotografii. Z tego powodu mogą również zawierać drobne niedoskonałości na powłoce zewnętrznej.

W celu wzmocnienia i zahartowania naczynia należy wykonać tzw. currado:

1. Naczynko należy wypłukać wodą,

2. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia,

3. Wysmarować wnętrze Palo Santo masłem lub oliwą,

4. Pozostawić tłuszcz we wnętrzu naczynka na dwie doby,

5. Wypłukać naczynko z pozostałości tłuszczu i przygotować w nim Yerba Mate.

Bombilla Liza Nierdzewna - do Yerba Mate

Długa na 19cm Lekko profilowana, nierdzewna bombilla z szerokim sitkiem (typu "łyżeczkowego"). Świetnie filtruję wszystkie rodzaje yerby - elaborady, despalady, paragwajskie, brazylijskie mate greeny i drobno mielone ervy.

Tradycyjny, klasyczny kształt w połączeniu z solidną nierdzewną stalą, sprawiają że mnóstwo entuzjastów naparu z ostrokrzewu paragwajskiego sięga właśnie po tę pozycję.

Verde Mate Energia Guarana 0,5kg

Verde Mate to bezpyłowa zielona brazylijska yerba mate wywodząca się z dzikich leśnych upraw w stanie Parana. Ostrokrzew dorasta tam w zróżnicowanym ekosystemie na  nieskażonej przez działalność człowieka i bogatej w substancje odżywcze glebie. Dzięki wyśmienitym warunkom przyrodniczym, roślina nie wymaga sztucznego nawożenia i stosowania chemikaliów. Do produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze listki poddawane wcześniej starannej selekcji. Prosty proces obróbki polegający na suszeniu ich powietrzem sprawia, że zachowują soczyście zieloną barwę. Wpływa to również na walory smakowe. Verde Mate Green wyróżnia się wspaniałym świeżym aromatem. Dzięki nienarzucającemu się charakterowi, świetnie komponuje się z różnego rodzaju naturalnymi dodatkami.  Będzie idealnym wyborem początkujących oraz tych, którym nie odpowiada goryczkowy charakter typowych yerba mate. Mimo swej łagodności, cechuje ją wysokie stężenie naturalnej kofeiny.

Verde Mate Energia Guarana to legendarne połączenie yerba mate i guarany. Owoce tej pochodzącej z dorzecza Amazonki rośliny od wieków słyną z bardzo wysokiej zawartości naturalnej kofeiny. Ponadto, ich kwaskowaty smak idealnie współgra ze szlachetną goryczką ostrokrzewu tworząc mieszankę o ogromnym potencjale energetyzującym. Dodatkowo, Verde Mate Energia Guarana zawiera jagody goji wspierające odporność organizmu oraz płatki kwiatu nagietka o właściwościach przeciwzapalnych. Miks należy do najbardziej pobudzających na rynku. Nie wierzysz? Spróbuj Verde Mate Energia Guarana  i dołącz do tysięcy fanów tej bestsellerowej fuzji!

Skład: zielona yerba mate suszona powietrzem, płatki nagietka, guarana, jagody goji, naturalny aromat

BLAAAABLAAA