Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN

Zestaw do Yerba Mate TARAGUI MATE XPERIENCE

Zestaw dla początkujących zawiera wszystko co niezbędne aby cieszyć się tym niezwykłym naparem w najbardziej tradycyjny sposób. W skład wchodzi:

 • 1 matero
 • 1 bombilla
 • 1 opakowanie yerba mate Taragüi 250 g

Taragui Mate Xperience to pierwszy taki zestaw na naszym rynku, dostarczony przez jednego z największych producentów yerba mate w Argentynie.

Choć najczęściej proponujemy zestawy złożone przez nas, tym razem może Was zainteresować gotowy produkt od Taragui. Znajdziemy w nim matero z suszem Taragui Elaborada, bombillę oraz paczkę suszu Taragui elaborada o wadze 250 g.

Do zestawu załączono instrukcję z propozycją przygotowania yerby, a całość została zapakowana w ładne i mocne papierowe opakowanie. Jest to ciekawa propozycja jeśli chcemy komuś zaoferować zestaw na spróbowanie przez kilka dni. I to dosłownie, ponieważ całość została pomyślana tak, aby wystarczyło suszu aż na 7 dni testów.

Także jest to dość ciekawa sprawa dla początkujących lub jeśli chcemy komuś pokazać benefity picia naparu ze wspaniałej rośliny jaką jest yerba mate.

Yerba Mate Taragui to najpopularniejsza yerba mate z plantacji Las Marias.

Taragui to flagowy produkt z jednej z największych plantacji yerba mate na świecie, Las Marias. Od wielu lat cieszy się popularnością i warto samemu przetestować ten smak.

Od 1940 Establecimiento Las Marías stała się najważniejszą firmą produkującą yerbę matę na świecie oraz ważnym pracodawcą na poziomie lokalnym, dającym swoim pracownikom również prawa socjalne.

W dniu dzisiejszym Las Marías stanowi wzór jakości i zrównoważonego rozwoju i oferuje swoim klientom szereg tradycyjnych i nowoczesnych produktów dla osób pijących yerbę mate.

Zestaw dla początkujących do nauki picia yerba mate w południowoamerykańskim stylu. Wypróbuj go przez tydzień.

Jak rozpoznać wysokiej jakości yerba mate?

Pierwszym czynnikiem wpływającym na smak, konsystencję i aromat naparu jest jakość suszu. Aby ocenić susz, wykorzystaj wszystkie 5 zmysłów. Powinien mieć on kolor żółtawo-zielony i stanowić harmoniczną mieszankę pyłku, liści i części łodygi. Powinien być on suchy i wydawać delikatny szelest. Aromat dobrego suszu jest zawsze świeży i lekko podpalany, natomiast smak ma delikatną nutkę goryczy.

Najwyższe standardy jakości

Firma Las Marías zamiast pestycydów i agrochemikaliów stosuje produkty biologiczne,a dzięki specjalistycznej technologii w procesie suszenia następuje wymiana powietrza, wykorzystuje się też drewno o niskiej wilgotności, co pozwala na uzyskanie czystszej i zdrowszej yerba mate.

Zarówno dla Argentyny, jak i Europy firma Las Marías opracowała najnowocześniejszą technologię przetwarzania ton yerba mate z rygorystycznymi kryteriami zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa żywności otrzymując certyfikaty HACCP, BPM, FSC i RAS.

Jakie są właściwości zdrowotne yerba mate?

 1. Naturalne źródło energii
 2. Właściwości przeciwutleniające
 3. Pomaga zapobiegać chorobom
 4. Yerba mate wpływa korzystnie na procesy metaboliczne
 5. Wpływ yerba mate na nadciśnienie i cholesterol
 6. Właściwości oczyszczające naparu
 7. Utrzymywanie optymalnej wagi dzięki yerbie

Już teraz możesz cieszyć się korzyściami, jakie daje ten naturalny napój, nawet jeśli mieszkasz poza Argentyną.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Region: Corrientes

Skład: 100% Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki

Rodzaj yerba mate: Klasyczne - elaborada con palo (z patykami)

Porcje: 7 porcji

Moc pobudzenia: 4.5/5 Yerbovoltów

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  7790387015010

 • Nazwa handlowa: 

  Zestaw Yerba Mate Taragui: Matero I Bombilla

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

BLAAAABLAAA