Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: CBSe

Zestaw startowy dla dwojga - do Yerba Mate

Jest to idealny zestaw do rozpoczęcia przygody z Yerba Mate. Znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne do wejścia w energetyczny świat ostrokrzewu paragwajskiego.

W skład zestawu wchodzą:

  • Yerba Mate Cbse Energia Guarana 500 g
  • Matero ceramiczne diament w kolorze czarnym x 2
  • Bombilla nierdzewna Liza x 2

Matero Czarne Ceramiczne Diament x 2 - do yerba mate

Artystycznie wykonane naczynko z ceramiki w unikatowym kształcie diamentu. Szkliwione wewnątrz i zewnątrz. To matero sprawi, iż picie yerba mate nabierze wyjątkowego charakteru. Pojemność około 300 - 350 ml. Bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu.

Uwaga:

W przypadku chęci wymiany jednego lub dwóch naczynek diament na inny kolor (biały lub miodowy) prosimy w wiadomości dla sprzedającego o umieszczenie informacji jakiego koloru naczynka mają znaleźć się w przesyłce.

Bombilla Liza Nierdzewna x 2 - do Yerba Mate

Długa na 19cm Lekko profilowana, nierdzewna bombilla z szerokim sitkiem (typu "łyżeczkowego"). Świetnie filtruję wszystkie rodzaje yerby - elaborady, despalady, paragwajskie, brazylijskie mate greeny i drobno mielone ervy.

Tradycyjny, klasyczny kształt w połączeniu z solidną nierdzewną stalą, sprawiają że mnóstwo entuzjastów naparu z ostrokrzewu paragwajskiego sięga właśnie po tę pozycję.

W przypadku chwilowej niedostępności produkt zostanie zastąpiony przez bombille la mulata.

Yerba Mate CBSe Energia guarana - 500g

Yerba mate CBSé Energia Guarana (yerba mate z guaraną) to mieszanka doskonała - łączy w sobie moc życiodajnej yerby, energetyczne działanie guarany i dobroczynne właściwości ziół. Całość tworzy unikalną i zaskakującą kompozycje smakowo -zapachową.

CBSe Energia Guarana zawiera w swojej kompozycji prócz yerba mate kilka cennych składników. Są to mięta, werbena cytrynowa oraz ekstrakt z guarany. Wszystko to wypełnione jest dodatkowo naturalnym ekstraktem z legendarnego w Ameryce Południowej owocu guarany.

Składniki:

yerba mate 63%, mięta polej (36%), werbena cytrynowa (0,5%), ekstrakt z guarany (0,2%), naturalny aromat guarany (0,3%).

BLAAAABLAAA