Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN

OstroVit Melatonina 300 tabletek

OstroVit Melatonin to suplement diety w tabletkach zawierający melatoninę. Produkt polecany jest w szczególności dla osób zmagających się z problemem z zaśnięciem, pracujących w trybie zmianowym, podróżujących oraz często zmieniających strefy czasowe.

Zawiera 300 porcji w opakowaniu

1 porcja = 1 tabletka

Popraw jakość swojego snu

Naturalny hormon

Melatonina na problemy ze snem

Jest pochodną tryptofanu. Występuje w naszym organizmie jako hormon produkowany przez szyszynkę. W mniejszych ilościach melatonina produkowana jest przez układ pokarmowy, leukocyty czy szpik kostny. Nazywana jest hormonem snu, ponieważ odgrywa istotną rolę podczas regulacji czasu snu, jak również czuwania w ciągu całej doby. Odpowiedzialna jest za poczucie senności, obniżenie temperatury oraz ciśnienia krwi w ciągu nocy.

Wyeliminuj zaburzenia snu i czuwania

Istotnym problemem jest zespół nagłej zmiany strefy czasowej, tzw. „jet-lag”. Objawy spowodowane są zaburzeniem działania zegara biologicznego. Prawidłowe funkcjonowanie zegara biologicznego uwarunkowane jest od wytwarzania melatoniny i kortyzolu. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Melatonina dodatkowo pomaga zmniejszać stres oksydacyjny.

Właściwości:

Pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie

Poprawia ogólną jakość snu

Pomocna w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej

Może wykazywać działanie przeciwzapalne

Wykazuje działanie antyoksydacyjne

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

W trosce o zdrowie naszych klientów, produkty przez nas wytwarzane poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  czysty (bez dodatków)

 • EAN (GTIN): 

  5903246228779

 • Liczba sztuk: 

  300

 • Nazwa: 

  OstroVit Melatonin 300 tabletek

 • Postać: 

  tabletki

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.057

BLAAAABLAAA