Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5906764840133
Wysyłka od: 9.99 PLN

Olejek Eteryczny Eukaliptusowy 100% Naturalny 7 ml BAMER

Najwyższej jakości, czysty, naturalny olejek eteryczny uzyskany z liści i gałązek eukaliptusa. Badany laboratoryjnie.

Firma BAMER oferuje w naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku.

Olejki nie są testowane na zwierzętach.

Badania aplikacyjne na pacjentach przeprowadzone w Akademii Medycznej potwierdziły skuteczność olejków firmy Bamer w aromaterapii i kosmetyce.

Oceny bezpieczeństwa, liczne certyfikaty i atesty, zgodność z najnowszą farmakopeą Ph.Eur. oraz IFRA, pozytywna opinia PZH gwarantują, iż olejki posiadają najwyższą farmaceutyczną, spożywczą i kosmetyczną jakość.

Olejki firmy BAMER zostały zgłoszone do Komisji Europejskiej za pośrednictwem CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Silna koncentracja kompozycji, jak również brak rozcieńczenia olejków wyjaśniają wysoką wydajność oraz skuteczność olejków w preparatach do zabiegów aromaterapeutycznych, inhalacji, kąpieli, masaży oraz dezynfekcji, odświeżania i aromatyzacji powietrza, także w saunach.

Olejki oraz kompozycje pakowane są w zaciemnione butelki szklane wyposażone w zakrętkę z pierścieniem gwarancyjnym i kroplomierz.

Każdy produkt dopełniony jest także wielojęzycznymi: instrukcją i opakowaniem, gdzie znajdują się dodatkowo informacje o alergenach. Dzięki temu wyroby te sprzedawane są w tożsamej postaci na rynku międzynarodowym.

Zastosowanie:

Wyroby farmaceutyczne, kosmetyczne, perfumeryjne, preparaty do kąpieli, masaży i aromaterapii. Przemysł spożywczy, chemiczny, sauny, kominki zapachowe, nawilżacze, odkurzacze, odświeżanie i dezynfekcja powietrza.

POJEMNOŚĆ:

7 ml.

Najlepiej użyć przed końcem 03/2023

Szablony produktu

  • EAN: 

    5906764840133

  • Kod produktu: 

    5906764840133

  • Stan: 

    Nowy

BLAAAABLAAA