Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN

Yerbera z yerbą Yaguar Winter Prune 500 g

Yerbera to niezbędnik każdego mateisty! Metalowa puszka wyposażona w specjalny dozownik pozwala na wygodne wsypywanie yerba mate do naczynka, a jej szczelne zamknięcie doskonale chroni susz przed zwietrzeniem. W Argentynie czy Urugwaju znajdziecie je praktycznie w każdym domu. Nie mamy wątpliwości, że yerbery zdobędą uznanie również wśród rodzimych mateistów. Wewnątrz puszki kryje się 500 g yerba mate. Po opróżnieniu zawartości, do środka można przesypać kolejną porcję ulubionego suszu.

Yaguar Winter Prune

Yaguar to długo leżakowana yerba mate w klasycznym argentyńskim stylu. Wyróżnia się delikatnie goryczkowym smakiem i doskonałym potencjałem pobudzającym. Dzięki doskonale zoptymalizowanym walorom suszu, świetnie łączy się z naturalnymi dodatkami.

Dodatkowe informacje:

  • Kraj pochodzenia: Brazylia
  • Masa netto: 500 g
  • Sposób przygotowania: zalać wodą o temperaturze nie większej niż 80°C.
  • Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
  • Wyprodukowano dla: Venusti Sp. z o.o. , Ostrowskiego 9/508, 53 - 238 Wrocław,
  • UWAGA! Może zawierać orzechy arachidowe.

Yaguar Winter Prune 500g

Yaguar Winter Prune to limitowana wariacja smakowa dostępna wyłącznie w okresie jesienno-zimowym. Produkt łączy w sobie tradycyjną yerba mate oraz dodatki pochodzenia naturalnego, które doskonale rozgrzewają nawet gdy panują największe mrozy. Dominującym elementem jest charakterystyczna woń cynamonu i jabłka podkreślane przez korzenny charakter imbiru. Polecamy serwować go na gorąco!

Składniki: 84% yerba mate, 10% jabłko, cynamon, trawa cytrynowa, imbir, naturalny olejek goździkowy, naturalny aromat.

BLAAAABLAAA