Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN

♅ Yerba Mate Curupira Alchemist 500g

Curupira to całkowicie nowa jakość. Ta jedyna dwukolorowa yerba mate na rynku. Sprawdź sam.

♅ Pakowana ręcznie. Nie znajdziesz w niej soi, orzechów i innych pozostałości po pakowaniu przemysłowym. Część z liści zostało poddanych procesowi, w którym zostały ona opalone w tradycyjnej metodzie barbacua. Są one w kolorze bardzo ciemnego brązu. Wyróżniają się wśród zielonych jasnych liści opalanych ciepłym powietrzem. W efekcie, pełen życia i zieleni susz zyskuje głębszy wymiar, niespotykany wśród innych rodzajów yerba mate. Dlatego Curupira wyróżnia się nieco mocniejszym dymnym aromatem i ciasteczkowo kakaową nutą wyczuwalną juz od drugiego zalania.

✔️ Yerba Mate Curupira Alchemist 500g

Poczuj prawdziwą moc ducha - króla tropikalnej dżungli ❣️

Bestsellerowa yerba mate z rodzinnej plantacji z brazylijskiego południa. Jej delikatny charakter w smaku to tylko gra wstępna, gdyż już od drugiego zalania naparu pojawia się moc. Doskonałe połączenie yerba mate i naturalnych dużych kawałków owoców i roślinnych dodatków.

Dlaczego Yerba mate Curupira Alchemist  jest taka smaczna?❣️ Zobacz, co znajduje się w jej składzie:

 • najwyższej klasy yerba mate z listkami, pozbawiona dużej ilości patyczków i pyłu, suszona ciepłym powietrzem (Ilex paraguariensis) 83 % - kraj pochodzenia: Brazylia, z dodatkiem długo leżakowanych, selekcjonowanych, prażonych w ogniu liści tzw. sapecado roasted, nadających większej mocy oraz wyszukanego posmaku
 • ananas owoc, słodkie i soczyste owoce nadają tu świeżości i doskonale łączą się słodyczą trawiastego smaku, zielonego ostrokrzewu.
 • trawa cytrynowa, zapewnia delikatną kwaskowość
 • owoce porzeczki, charakterystyczne w smaku, słodko-kwaśne i lekko cierpkie
 • nawłoć ziele, to moc natury o zniewalającym ziołowym smaku i aromacie.
 • herbata Gunpowder, delikatnie cierpka herbata zwijana w małe kuleczki, o ciemniejszej barwie dodają w naparze nut korzennych.
 • liście mięty dają mocno aromatyczne nuty.
 • catuaba,
 • naturalne aromaty, które w przeciwieństwie do potencjalnie groźnych dla zdrowia sztucznych odpowiedników, powstają  z substancji naturalnego pochodzenia.

Sposób parzenia w skrócie:

 1. Umieść bombillę w naczyniu,
 2. Nasyp suszu uzupełniając je od 1/3 do 2/3 pojemności,
 3. Zalej wodą o temp. 75-85 stopni C.
 4. Nie mieszaj bombillą !

Raz zaparzony susz można ponownie zalewać do 7 razy

BLAAAABLAAA