Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN

☀️ Rio Parana ☀️ – kwintesencja argentyńskiego smaku i tradycji

Yerba Mate Rio Parana Compuesta con Hierbas 0,5 kg

➡️ Rio Parana oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g to argentyńska yerba mate, powstająca zgodnie z wielowiekową tradycją.

➡️ To jedna z najbardziej energetyzujących i najlepszych yerba mate na rynku! Cechuje się idealnie zbalansowanym, harmonijnym smakiem i aromatem.

➡️ Pretendent do uzyskania tytułu bestsellera nie tylko w Polsce, ale też w NiemczechFrancjiWielkiej Brytanii czy Czechach.

➡️ W opakowaniu znajdziemy po prostu 100% mocnej, ale i pysznej yerba mate! Rio Parana to najwyższej jakości yerba mate!

➡️Oryginalna yerba mate z Tukanem uprawiana nad rzeką Rio Parana

Rio Parana ☀️ to źródło naturalnej kofeiny w argentyńskim wydaniu. Pobudzającą moc yerba mate doceniają smakosze z całego świata. Wśród nich znacząca grupa to osoby o wzmożonym zapotrzebowaniu na energię, dla których przysłowiowa „mała czarna" to po prostu za mało. Chętnie sięgają po nią informatycybiznesmeniartyścistudencizawodowi kierowcy czy gamerzy. Teraz kolej na Ciebie!

Dlaczego yerba mate Rio Parana

to najlepszy wybór?

✅ Każda porcja naparu to dawka naturalnej kofeiny tradycyjnym, argentyńskim wydaniu.

✅ Susz składa się ze grubo ciętych listków o bladozielonej barwie. Prawie całkiem pozbawiony jest gałązek pyłu. Pachnie najczystszą naturą dymem z ogniska. W smaku czuć delikatną goryczkę dymne nuty.

✅ Ma intensywny, wyrazisty smak, a jednocześnie jest na tyle łagodna, aby sprostać oczekiwaniom doświadczonych mateistów i nie zrazić tych, którzy są na początku przygody z yerba mate.

✅ Jest doskonałym źródłem cennych składników odżywczych.

✅ Cechuje się najwyższą jakością popartą wielowiekowym doświadczeniem mistrzów yerba mate z argentyńskiego Misiones.

✅ Za jej sukcesem stoi słynne przedsiębiorstwo La Cachuera S.A. – producent popularnej na całym świecie marki Amanda.

✅ Charakteryzuje się maksymalną prostotą – smakowe warianty yerby Rio Parana mają idealnie wyważoną ilość dodatków, które podkreślają, a nie zagłuszają smak ostrokrzewu.

✅ Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze listki ostrokrzewu poddawane wcześniej rygorystycznej selekcji.

✅ Oferowana w oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g (0,5kg).

Choć  Rio Parana ☀️powstała niedawno, to w pełni korzysta z pielęgnowanej na przestrzeni wieków argentyńskiej tradycji produkcji ostrokrzewu paragwajskiego. Wyrasta z przekazywanego z pokolenia na pokolenie doświadczenia mistrzów yerba mate. Powstaje w argentyńskim Misiones, położonym w dorzeczu Río Paraná, na granicy trzech państw. W każdej paczce yerby zamknięty został smak gorącego słońca, argentyńskiej sjesty i beztroskiej idylli.

Rio Parana to kwintesencja argentyńskiego smaku i tradycji. Za jej sukcesem i wysoką jakością produktu stoi słynne, argentyńskie przedsiębiorstwo La Cachuera S.A. – producent popularnej na całym świecie marki Amanda. 100 lat temu stworzył ją polski imigrant, Jan „Don Juan” Szychowski, zaś położona w północno-wschodniej części Argentyny prowincja Misiones uchodzi za kolebkę yerba mate. Spróbuj Rio Parana i poznaj tajemnice największego skarbu Ameryki Południowej!

Rio Parana Compuesta con Hierbas to połączenie argentyńskiej yerba mate i mocy ziół. Już po otwarciu paczki unosi się ziołowy, orzeźwiający aromat, a w smaku napar wypada jeszcze lepiej. Na pierwszy plan wysuwa się rześka mięta, której towarzyszą: werbena cytrynowa, czystek, rumianek i koper włoski. Całość wypada bardzo przyjemnie, łagodnie i harmonijnie. Zdecydowanie warto spróbować!

Z czego składa się Rio Parana Compuesta con Hierbas?

 • 95,1% yerba mate z listkami, patyczkami i pyłem najwyższej klasy, suszona dymem, delikatnie wyczuwalnym przy każdym zalaniu
 • werbena cytrynowa - dodaje do naparu intensywnie cytrusową nutę w smaku i aromacie
 • czystek - cenione w medycynie naturalnej ziele o lekko gorzkawym, ziołowym smaku
 • rumianek - nie tylko nadaje mieszance niepowtarzalnego smaku, ale też podnosi walory estetyczne kompozycji
 • mięta pieprzowa to roślina dobrze znana w całej Europie. Jest bardzo popularna i aromatyczna – jej smak i zapach sprzyjają orzeźwieniu i stanowi doskonałe uzupełnienie naparu z yerba mate
 • koper włoski, znany też jako fenkuł, dodaje subtelnego, słodkawo-ziołowego aromatu i delikatnego smaku, podobnego do anyżu

♨️  Jak przygotować yerba mate? ♨️

1. Wsyp do naczynka około 15 g yerba mate. Jeśli obawiasz się zbyt intensywnego smaku, możesz zmniejszyć porcję.ㅤㅤㅤㅤㅤ

2. Zakryj dłonią otwór naczynka, obróć je do góry dnem i kilkukrotnie wstrząśnij. Po odwróceniu, na dnie naczynka znajdą się grubiej zmielone kawałki suszu, które zatrzymają się na sitku bombilli.

3. Obracając ponownie naczynko do pionu, ułóż susz po skosie (ok. 45°). Następnie umieść bombillę w miejscu, gdzie jest go najmniej. Od tego momentu staraj się nie ruszać bombillą.

4. Zalej susz gorącą wodą (o temperaturze nie większej niż 80 °C) i… ciesz się smakiem yerba mate! Możesz dolewać wody aż do momentu, gdy napar utraci charakterystyczny smak.

Dodatkowe informacje:

 • Kraj pochodzenia: Argentyna
 • Masa netto: 500 g
 • Sposób przygotowania: zalać wodą o temperaturze nie większej niż 80°C.
 • Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.

UWAGA!  Produkt może zawierać orzechy, zboża, gdyż na terenie zakładu konfekcjonowane są inne produkty zawierające te alergeny.

☀️ Popłyń z nurtem argentyńskiego smaku z Rio Parana ☀️

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  brak

 • Certyfikat: 

  brak

 • EAN (GTIN): 

  5904665807484

 • Waga: 

  500

BLAAAABLAAA