Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN

Yerba Mate Yaguar Sangria 0,5 kg

0,5kg

Yaguar to wysokiej jakości yerba mate produkowana zgodnie z wielowiekową południowoamerykańską tradycją. Powstaje z ostrokrzewu uprawianego w zróżnicowanym ekosystemie, bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin. Po zbiorach, listki i patyczki poddawane są tradycyjnemu procesowi suszenia. Yaguarowi daleko jednak do produktów znanych z silnie goryczkowych akcentów. Wszystko za sprawą długiego okresu sezonowania (leżakowania), który wynosi aż 18 miesięcy. Susz nabiera wtedy szlachetności, a różnorodne elementy roślinne idealnie się harmonizują. Mimo dosyć łagodnego smaku, yerba cechuje się wysoką zawartością naturalnej kofeiny.

Inspiracją do stworzenia yerba mate Yaguar Sangria był tradycyjny hiszpański poncz, łączący smak wina i owoców - słodki i mocno orzeźwiający, doskonały w upalne, letnie wieczory. Słowo „sangría” w języku hiszpańskim oznacza „krwawienie” i odnosi się do głębokiego, czerwonego koloru napoju. W paczce Yaguara Sangria znajduje się więc brazylijska, suszona dymem i długo leżakowana yerba mate, z patyczkami i niewielka ilością pyłu, w towarzystwie aromatycznych i smacznych dodatków. Owoce - jabłko i truskawka - odpowiadają za rozpływającą się na podniebieniu słodycz. Skórka cytryny i pomarańczy nadają orzeźwiającego, lekko gorzkawego smaku, który uzupełnia kwaskowata trawa cytrynowa i odświeżająca mięta. Wizualnie kompozycję dopełniają płatki kwiatów - róży i nagietka, który dodatkowo dodaje lekko korzenną nutę. Za wyczuwalny winny smak odpowiada aromat sangrii.

Yaguar Sangria 0,5kg

Inspiracją do stworzenia yerba mate Yaguar Sangria był tradycyjny hiszpański poncz, łączący smak wina i owoców - słodki i mocno orzeźwiający, doskonały w upalne, letnie wieczory.

Składniki:

88,4% yerba mate, płatki nagietka, trawa cytrynowa, skórka cytryny, skórka pomarańczy, płatki róży, mięta, jabłko, truskawka, aromat - sangria

 • Kraj pochodzenia: Brazylia
 • Masa netto: 500 g
 • Sposób przygotowania: zalać wodą o temperaturze nie większej niż 80°C.
 • Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
 • Wyprodukowano dla: Venusti Sp. z o.o. , Ostrowskiego 9/508, 53 - 238 Wrocław,
 • UWAGA! Produkt może zawierać orzechy i zboża.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904665801727

 • Nazwa handlowa: 

  Yaguar Sangria 0,5 kg

 • Waga: 

  500

BLAAAABLAAA