Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Rio Parana

Rio Parana Limon 0,5 kg

➡️ Rio Parana Limon w oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g to argentyńska yerba mate, powstająca zgodnie z wielowiekową tradycją.

➡️ To jedna z najbardziej energetyzujących i najlepszych yerba mate na rynku! Cechuje się idealnie zbalansowanym, harmonijnym smakiem i aromatem.

➡️ Pretendent do uzyskania tytułu bestsellera nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy Czechach.

Rio Parana – kwintesencja argentyńskiego smaku i tradycji

Rio Parana to źródło naturalnej kofeiny w argentyńskim wydaniu. Pobudzającą moc yerba mate doceniają smakosze z całego świata. Wśród nich znacząca grupa to osoby o wzmożonym zapotrzebowaniu na energię, dla których przysłowiowa „mała czarna" to po prostu za mało. Chętnie sięgają po nią informatycy, biznesmeni, artyści, studenci, zawodowi kierowcy czy gamerzy. Teraz kolej na Ciebie!

Dlaczego yerba mate Rio Parana to najlepszy wybór?

✅ Każda porcja naparu to dawka naturalnej kofeiny w tradycyjnym, argentyńskim wydaniu.

✅ Susz składa się ze średnio ciętych listków o bladozielonej barwie, wyraźnej ilości gałązek i pyłu. Pachnie najczystszą naturą i dymem z ogniska. W smaku czuć delikatną goryczkę i dymne nuty.

✅ Ma intensywny, wyrazisty smak, a jednocześnie jest na tyle łagodna, aby sprostać oczekiwaniom doświadczonych mateistów i nie zrazić tych, którzy są na początku przygody z yerba mate.

✅ Jest doskonałym źródłem cennych składników odżywczych.

✅ Cechuje się najwyższą jakością popartą wielowiekowym doświadczeniem mistrzów yerba mate z argentyńskiego Misiones.

✅ Charakteryzuje się maksymalną prostotą – smakowe warianty yerby Rio Parana mają idealnie wyważoną ilość dodatków, które podkreślają, a nie zagłuszają smak ostrokrzewu.

✅ Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze listki ostrokrzewu poddawane wcześniej rygorystycznej selekcji.

✅ Oferowana w oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g (0,5kg).

Z czego składa się Rio Parana Limon?

 • 96,3% yerba mate z listkami, patyczkami i pyłem najwyższej klasy, suszona dymem, delikatnie wyczuwalnym przy każdym zalaniu
 • Skórka cytryny okazuje się nie mniej wartościowym dla zdrowia składnikiem niż sam miąższ tego owocu. Jest bogata w smak i aromat, który doskonale uzupełnia kompozycję yerba mate.
 • Trawa cytrynowa jest ceniona zarówno ze względu na walory ozdobne, jak i szereg zastosowań w kulinariach i tradycyjnym zielarstwie. Jej charakterystyczny, kwaskowy smak to nieodłączny element dań kuchni afrykańskiej i azjatyckiej. Świetnie smakuje również w drinkach, chłodnych napojach i naparach yerba mate
 • Naturalny aromat cytryny

♨️  Jak przygotować yerba mate? ♨️

1. Wsyp do naczynka około 15 g yerba mate. Jeśli obawiasz się zbyt intensywnego smaku, możesz zmniejszyć porcję.ㅤㅤㅤㅤㅤ

2. Zakryj dłonią otwór naczynka, obróć je do góry dnem i kilkukrotnie wstrząśnij. Po odwróceniu, na dnie naczynka znajdą się grubiej zmielone kawałki suszu, które zatrzymają się na sitku bombilli.

3. Obracając ponownie naczynko do pionu, ułóż susz po skosie (ok. 45°). Następnie umieść bombillę w miejscu, gdzie jest go najmniej. Od tego momentu staraj się nie ruszać bombillą.

4. Zalej susz gorącą wodą (o temperaturze nie większej niż 80 °C) i… ciesz się smakiem yerba mate! Możesz dolewać wody aż do momentu, gdy napar utraci charakterystyczny smak.

Dodatkowe informacje:

 • Kraj pochodzenia: Brazylia
 • Masa netto: 500 g
 • Sposób przygotowania: zalać wodą o temperaturze nie większej niż 80°C.
 • Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
 • UWAGA! ★ Produkt może zawierać orzechy, zboża, gdyż na terenie zakładu konfekcjonowane są inne produkty zawierające te alergeny.

UWAGA! ★ Produkt może zawierać orzechy, zboża, gdyż na terenie zakładu konfekcjonowane są inne produkty zawierające te alergeny.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904665807422

 • Nazwa handlowa: 

  Rio Parana Limon 0,5 kg

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.52

BLAAAABLAAA