Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5904665807309
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Rio Parana

Rio Parana Elaborada con Palo 0,5 kg

➡️ Rio Parana Elaborada con Palo w oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g to argentyńska yerba mate, powstająca zgodnie z wielowiekową tradycją.

➡️ To jedna z najbardziej energetyzujących i najlepszych yerba mate na rynku! Cechuje się idealnie zbalansowanym, harmonijnym smakiem i aromatem.

➡️ Pretendent do uzyskania tytułu bestsellera nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy Czechach.

Rio Parana – kwintesencja argentyńskiego smaku i tradycji

Rio Parana to źródło naturalnej kofeiny w argentyńskim wydaniu. Pobudzającą moc yerba mate doceniają smakosze z całego świata. Wśród nich znacząca grupa to osoby o wzmożonym zapotrzebowaniu na energię, dla których przysłowiowa „mała czarna" to po prostu za mało. Chętnie sięgają po nią informatycy, biznesmeni, artyści, studenci, zawodowi kierowcy czy gamerzy. Teraz kolej na Ciebie!

Dlaczego yerba mate Rio Parana to najlepszy wybór?

✅ Każda porcja naparu to dawka naturalnej kofeiny w tradycyjnym, argentyńskim wydaniu.

✅ Susz składa się ze średnio ciętych listków o bladozielonej barwie, wyraźnej ilości gałązek i pyłu. Pachnie najczystszą naturą i dymem z ogniska. W smaku czuć delikatną goryczkę i dymne nuty.

✅ Ma intensywny, wyrazisty smak, a jednocześnie jest na tyle łagodna, aby sprostać oczekiwaniom doświadczonych mateistów i nie zrazić tych, którzy są na początku przygody z yerba mate.

✅ Jest doskonałym źródłem cennych składników odżywczych.

✅ Cechuje się najwyższą jakością popartą wielowiekowym doświadczeniem mistrzów yerba mate z argentyńskiego Misiones.

✅ Charakteryzuje się maksymalną prostotą – smakowe warianty yerby Rio Parana mają idealnie wyważoną ilość dodatków, które podkreślają, a nie zagłuszają smak ostrokrzewu.

✅ Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze listki ostrokrzewu poddawane wcześniej rygorystycznej selekcji.

✅ Oferowana w oryginalnej, pełnowymiarowej paczce 500g (0,5kg).

Rio Parana Elaborada con Palo 0,5 kg

Choć Rio Parana powstała niedawno, to w pełni korzysta z pielęgnowanej na przestrzeni wieków argentyńskiej tradycji produkcji ostrokrzewu paragwajskiego. Wyrasta z przekazywanego z pokolenia na pokolenie doświadczenia mistrzów yerba mate. Powstaje w argentyńskim Misiones, położonym w dorzeczu Río Paraná, na granicy trzech państw. W każdej paczce yerby zamknięty został smak gorącego słońca, argentyńskiej sjesty i beztroskiej idylli.

Rio Parana Elabroada con Palo to argentyńska yerba w klasycznym wydaniu – sam susz, bez dodatków. W opakowaniu znajdziesz średnio cięte listki ostrokrzewu, gałązki i sporą ilość pyłu. Tuż po otwarciu opakowania czuć ziołowy, naturalny aromat, przywodzący na myśl świeże siano i dym z ogniska. To zasługa tradycyjnej metody produkcji, polegającej na suszeniu ostrokrzewu dymem. Smak jest głęboki i wielowymiarowy, czuć goryczkę i dymne nuty. Jednocześnie nie jest zbyt intensywny, dzięki czemu nie zrazi początkujących mateistów.

Z czego składa się Rio Parana Elaborada con Palo?

100% yerba mate z listkami, patyczkami i pyłem najwyższej klasy, suszona dymem, delikatnie wyczuwalnym przy każdym zalaniu

♨️  Jak przygotować yerba mate? ♨️

1. Wsyp do naczynka około 15 g yerba mate. Jeśli obawiasz się zbyt intensywnego smaku, możesz zmniejszyć porcję.ㅤㅤㅤㅤㅤ

2. Zakryj dłonią otwór naczynka, obróć je do góry dnem i kilkukrotnie wstrząśnij. Po odwróceniu, na dnie naczynka znajdą się grubiej zmielone kawałki suszu, które zatrzymają się na sitku bombilli.

3. Obracając ponownie naczynko do pionu, ułóż susz po skosie (ok. 45°). Następnie umieść bombillę w miejscu, gdzie jest go najmniej. Od tego momentu staraj się nie ruszać bombillą.

4. Zalej susz gorącą wodą (o temperaturze nie większej niż 80 °C) i… ciesz się smakiem yerba mate! Możesz dolewać wody aż do momentu, gdy napar utraci charakterystyczny smak.

Dodatkowe informacje:

 • Kraj pochodzenia: Brazylia
 • Masa netto: 500 g
 • Sposób przygotowania: zalać wodą o temperaturze nie większej niż 80°C.
 • Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
 • UWAGA! ★ Produkt może zawierać orzechy, zboża, gdyż na terenie zakładu konfekcjonowane są inne produkty zawierające te alergeny.

UWAGA! ★ Produkt może zawierać orzechy, zboża, gdyż na terenie zakładu konfekcjonowane są inne produkty zawierające te alergeny.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904665807309

 • Nazwa handlowa: 

  Rio Parana Elaborada Con Palo 0,5 kg

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.52

BLAAAABLAAA