Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5904665802427
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: El Fuego

Yerba Mate El Fuego Menta Limon 500g

El Fuego Menta Limon to klasyczne połączenie orzeźwiającego smaku mięty i cytrusów. Gorzkawy, intensywny smak wędzonej yerba mate o ogromnym, pobudzającym potencjale, doskonale łączy się z naturalnymi dodatkami: kwaskowatą i aromatyczną trawą cytrynową, dużą porcją mięty i podobnego w smaku i aromacie boldo, smakowitą skórką cytryny i przyjemnie cytrusową werbeną cytrynową. Jak na paragwajską yerbę przystało, El Fuego Menta Limon smakuje świetnie nie tylko w klasycznej, ciepłej wersji, ale też jako lodowate, orzeźwiające tereré!

Yerba mate El Fuego pochodzi z plantacji położonej w departamencie Itapúa, położonym przy granicy z Argentyną. Do produkcji trafiają wyłącznie najlepsze, selekcjonowane listki i gałązki ostrokrzewu paragwajskiego, pełne witamin i minerałów, które po obróbce charakteryzują się wyjątkowym, głębokim, dymnym aromatem. Dymna, pylasta, intensywna w smaku, cierpko-gorzka, mocno pobudzająca. Kwintesencja paragwajskiej yerba mate. El Fuego to gratka dla prawdziwych koneserów, którym nie straszny jest smak gorzkiej, wytrawnej yerby, wędzonej drzewnym dymem. Produkowana tradycyjną metodą barbacuá, polegającą na suszeniu ostrokrzewu paragwajskiego przy pomocy ognia i dymu. Uwalnia swoją ogromną moc przy każdym łyku, a wydajny susz zachwyca organicznym smakiem nawet przy kilkukrotnym zalewaniu wodą.

Poczuj moc drzemiącą w dzikim ogniu!

 • El Fuego to jedna z najmocniej pobudzających yerba mate na rynku. W gorzkim smaku i dymnym aromacie drzemie prawdziwa moc!
 • Porcja naparu zapewnia dawkę zdrowego pobudzenia, dzięki zawartej w ostrokrzewie paragwajskim naturalnej kofeinie.
 • Produkowana według tradycyjnej metody barbacuá, wywodzącej się od Indian Guarani, która polega na suszeniu ostrokrzewu przy pomocy ognia i dymu
 • Każda paczka El Fuego zawiera najdoskonalsze, uważnie selekcjonowane listki i patyczki ostrokrzewu. Drobno cięte, w towarzystwie pyłu - charakterystycznego dla prawdziwej paragwajskiej yerba mate.
 • Wydłużony czas sezonowania trwa aż 24 miesiące, podczas których yerba mate El Fuego nabiera mocy!
 • Pozbawiona zbędnych dodatków i sztucznych aromatów. Sama natura!
 • El Fuego to yerba mate dla doświadczonych mateistów, koneserów wytrawnych, gorzkich, dymnych yerb, którzy oczekują silnego pobudzenia i wysokiej jakości produktu.

Składniki:

78,44 % yerba mate, z patyczkami i pyłem, 9,8 % trawa cytrynowa, 5,9 % mięta, skórka cytryny, werbena cytrynowa, boldo

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904665802427

 • Nazwa handlowa: 

  El Fuego Menta Limon 0,5 kg

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.6

BLAAAABLAAA