Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5904665802786
Wysyłka od: 10.95 PLN

Yerba Mate Guarani Wild Jungle 500g

Z opakowania odważnie patrzy na nas wojownik Guarani i gdy tylko wyczujemy aromat suszu, nie mamy wątpliwości. To dumna i wspaniała magia klasyki. Yerba z listkami, kawałkami gałązek i pyłkami to tradycja smaku produktów „made in Paraguay”. Najwyższej jakości produkt eksportowy prosto od renomowanej firmy EBSA, producenta yerba mate Selecta. Napar daje bardzo mocne pobudzenie. Jest ono naturalne, goryczkowe, lekko pylaste, ale zarazem głębokie i pociągające. To godny konkurent dla osławionego Pajarito. Nie ustępuje mu w niczym.

Tak jak amazońska dżungla charakteryzuje się bogactwem fauny i flory, tak bogata jest kompozycja paragwajskiej yerba mate Guarani Wild Jungle. Z intensywnym w smaku, wędzonym ostrokrzewem paragwajskim połączone zostały tu zaskakujące, owocowo-ziołowe dodatki, w postaci: jarzębinyowocu dzikiej różyziaren ostropestuginkgo bilobaliści morwy i kwiatów głogu. Zapach tej mieszanki przywodzi na myśl wilgotną, dziką dżunglę. Całość dopełniają naturalne aromaty, które sprawiają, że po tę kompozycję sięgniesz jeszcze nie raz. Polecamy!

Składniki:

86,5% yerba mate, jarzębina, ziarno ostropestu, ginkgo biloba, owoc dzikiej róży, liść morwy, kwiat głogu, naturalne aromaty

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904665802786

 • Nazwa handlowa: 

  Yerba Mate Guarani Wild Jungle 500 g 0,5 kg

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.6

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

BLAAAABLAAA