Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Pachamama

Guayusa Pachamama Energia

Guayusa Pachamama pochodzi z ekologicznych upraw w najprawdziwszej amazońskiej dżungli w prowincji Napo w Ekwadorze. Ostrokrzew dorasta tam w zróżnicowanym, dzikim ekosystemie zgodnie z naturalnym cyklem wegetacyjnym. Rozwój rośliny nie podlega sztucznej stymulacji, nie używa się też pestycydów ani jakichkolwiek innych środków chemicznych. Do paczek trafiają wyłącznie najzdrowsze, ręcznie zbierane listki guayusy poddawane wcześniej restrykcyjnej selekcji. Ukoronowaniem najwyższych standardów produkcji było przyznanie guayusie Pachamama certyfikatu organiczności.

Pachamama Energia łączy oryginalną ekwadorską guayusę z silnie energetyzującym dodatkiem guarany . Słynny owoc z Ameryki Południowej zawiera dużo kofeiny. W połączeniu ze stymulującą mocą Ilex guayusa uzyskujemy doskonałe źródło naturalnej mocy. Napar będzie zdrową alternatywą dla napojów energetycznych czy kawy. Zrównoważoną kompozycję uzupełnia trawa cytrynowa. Jej świeży i lekko gorzkawy smak jest świetnym uzupełnieniem wytrawnej całości. Kompozycję dopełniają naturalne olejki: limonkowy, bergamotowy i pomarańczowy. Napar na bazie Pachamamy Energia można podawać zarówno na ciepło, jak i na zimno z dodatkiem soków, owoców czy ziół.

Pachamama Energia to w 100% organiczny produkt. Nie wierzysz? Spójrz na jej skład:

 • 88,11% Ilex guayusa* najwyższej klasy poddana bezdymnemu suszeniu gorącym powietrzem
 • 1,5% guarana* - wywodzący się z Ameryki Południowej owoc o silnych właściwościach stymulujących. Jej delikatnie kwaskowaty smak doskonale komponuje się z ekwadorską guayusą. Przyjemność z picia i mocne pobudzenie gwarantowane!
 • 7% trawa cytrynowa* - zapewnia delikatną kwaskowość
 • Naturalne olejki: limonkowy, pomarańczowy i bergamotowy

* produkt rolnictwa ekologicznego

Certyfikat organiczności: PL-EKO-02, Rolnictwo spoza UE

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5902701428921

 • Nazwa handlowa: 

  Guayusa Pachamama Energia 25 x1,7g w torebkach

 • Waga: 

  50

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.2

BLAAAABLAAA