Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Natura

Yerba Mate Natura Especial 500g

Tradycyjną Yerba Mate, która dzięki kilkumiesięcznemu okresowi dojrzewania zachowuje swój typowy smak oraz wszystkie dobroczynne substancje. Starannie zbilansowana proporcja listków, patyczków oraz pyłu pozwala osiągnąć bogaty i świeży smak z łagodną goryczką.

Surowiec do produkcji Natura Seleccion Especial zbierany jest w odpowiednim momencie największej dojrzałości, co pozwala wydobyć wszystkie walory yerba mate. Okres przechowywania 12 miesięcy i staranne zmielenie dają produkt o jednolitym, gładkim i zrównoważonym smaku i aromacie. Yerba mate Natura wytwarzana jest zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami jakości, które gwarantują bezpieczeństwo produktu i pozwalają uzyskać yerbę o wyjątkowych właściwościach.

Kraj pochodzenia:

Argentyna

Składniki:

Yerba Mate

Nowa na polskim rynku marka Natura to produkt od argentyńskiej firmy S.A.N.E.S.A. (Sociedad Argentina Nuevos Emprendimientos S.A. co można przetłumaczyć jako nowe przedsięwzięcia argentyńskiego społeczeństwa), która została założona w 1992 roku.

Główną działalnością firmy Sanesa jest produkcja, przygotowywanie i wprowadzanie na rynek produktów związanych z Yerba Mate i różnego rodzaju ziołami. Ich produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firmie przewodzą ludzie z uznanym doświadczeniem w regionalnej gospodarce w zakresie produkcji i wytwarzania Yerba Mate. Zakład firmy znajduje się w mieście Oberá, w strefie centralnej prowincji Misiones.

Szablony produktu

  • EAN: 

    7792198000261

  • Nazwa handlowa: 

    Yerba Mate Natura Seleccion Especial 500g PREMIUM

  • Waga: 

    500

BLAAAABLAAA