Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5902701427979
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Verde Mate

Yerbera - puszka na yerba mate

Yerbera to niezbędnik każdego mateisty! Metalowa puszka wyposażona w specjalny dozownik pozwala na wygodne wsypywanie yerba mate do naczynka, a jej szczelne zamknięcie doskonale chroni susz przed zwietrzeniem. W Argentynie czy Urugwaju znajdziecie je praktycznie w każdym domu. Nie mamy wątpliwości, że yerbery zdobędą uznanie również wśród rodzimych mateistów. Wewnątrz puszki kryje się pół kilograma yerba mate. Po opróżnieniu zawartości, do środka można przesypać kolejną porcję ulubionego suszu.

Yerba Verde Mate Green Katuava 500g

Verde Mate Katuava to zielona brazylijska yerba mate zawierająca najwyższej jakości wyselekcjonowane listki. Susz pochodzi z dzikorosnących lasów Brazylii, wolnych od jakiegokolwiek sztucznego nawożenia. Dzięki temu jej smak jest delikatniejszy i zawiera mniej goryczki, niż yerby uprawiane na plantacjach, co wyróżnia Verde Mate Katuava na tle paragwajskich, argentyńskich i większości brazylijskich odmian.

Prosty proces obróbki, polegający jedynie na pocięciu świeżych listków ostrokrzewu paragwajskiego sprawia, że susz ma intensywnie zieloną barwę. Z tego powodu jest szczególnie dedykowana mateistom poszukującym i otwartym na nowości, ponieważ nie odstrasza tu ani zbyt mocna gorycz, ani pył z którym nie każda bombilla daje sobie radę.

Składniki: Zielona yerba mate suszona powietrzem, muira puama, catuaba, jarzębina (owoc), naturalny aromat.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5902701427979

 • Nazwa handlowa: 

  Yerbera Verde Mate Katuava

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.6

BLAAAABLAAA