Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Guarani

Guarani Katuava 500g

Mocny aromat korzenno-ziołowy już po otwarciu paczki. Wszystko w „słonecznej otoczce” yerby Guarani. Guarani Katuava to prawdziwa moc oraz głębia smaku i aromatu.

Ta marka odważnie pokazuje, co ma w środku. Mocno wysuszone listki, patyczki i gałązki mają jednak nowego towarzysza. To elementy katuavy, które jeszcze bardziej urozmaicają ogólny widok suszu. Legendarna roślina jest stosowana w ludowej medycynie jako afrodyzjak. Kusi nie tylko właściwościami i smakiem. Wygląda równie ciekawe. Jasny brąz w towarzystwie jasnozielonego suszu tworzy interesujący kontrast. Jest kolejnym, bardzo ciekawym elementem urozmaiconej całości.

Aromat to związek dojrzałej, mocno opalonej yerba mate z przyciągającym, wspaniale pachnącym drzewem katauvy. Już po otwarciu czujemy, że jest to dobra, dopasowana relacja bez aromatycznych dysonansów. Yerba mate w objęciach aromatów drzewnych jest jeszcze bardziej klasowa, jeszcze bardziej elegancka. Nieodłącznie towarzyszy im burrito, niemal jak dziecko tej pary. Odświeża, wprowadza trochę więcej energii swoim miętowym aromatem. Zamyka całość, doskonale ją uzupełnia. W efekcie mamy prawdziwą głębię i idealny aromatyczny trójkąt.

Smak to łączenie trzech różnych elementów. Możemy podróżować po nich do woli. Nasze język i podniebienie wędrują spokojnie z jednego miejsca do drugiego, a my delektujemy się każdym łykiem. Słońce i klasyka mate połączona z elegancją drzewnego smaku katuavy oraz ze świeżością burrito. Każdy łyk jest osobną podróżą, w której wedle naszej woli odkrywamy to, co chcemy. Smak przyciągnie zarówno początkujących fanów mate smakowych, jak też będzie ciekawym rozwiązaniem dla smakoszy lubujących się w prawdziwej klasyce.

Guarani Katuava to perfekcyjny trójkąt zbliżający trzy pozornie odległe od siebie smaki, który daje nam swobodę odczuć aromatycznych i smakowych.

Składniki:

Yerba mate, katuava, burrito.

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  ekologiczne

 • Certyfikat: 

  brak

 • EAN: 

  7840078000235

 • Nazwa handlowa: 

  yer-gua-kat-500g

 • Produkt nie zawiera: 

  GMO,konserwantów

 • Waga: 

  500

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

BLAAAABLAAA