Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5902701428655
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Guarani

YERBERA PUSZKA Yerba Mate GUARANI PREMIUM 500g

Yerbera to niezbędnik każdego mateisty! Metalowa puszka wyposażona w specjalny dozownik pozwala na wygodne wsypywanie yerba mate do naczynka, a jej szczelne zamknięcie doskonale chroni susz przed zwietrzeniem. W Argentynie czy Urugwaju znajdziecie je praktycznie w każdym domu. Nie mamy wątpliwości, że yerbery zdobędą uznanie również wśród rodzimych mateistów. Wewnątrz puszki kryje się pół kilograma yerba mate. Po opróżnieniu zawartości, do środka można przesypać kolejną porcję ulubionego suszu.

Guarani Premium to prawdziwa gratka dla miłośników paragwajskiej klasyki. Intensywny aromat wyczuwa się od razu po otwarciu opakowania. To najwyższej jakości susz, który dostarcza mocnych wrażeń smakowych i pozwala poczuć południowoamerykański klimat. Już przy pierwszym zalaniu dobrze wyczuwalne są dymne nuty oraz trawiasty posmak, które łączą się w delikatnie słodkawej fuzji. Goryczka towarzyszy od pierwszego do ostatniego zalania.

Guarani Premium to najwyższej jakości susz idealny dla koneserów tradycyjnego smaku yerba mate z klasycznie wyczuwalną goryczką. W paczce mamy listki i gałązki różnej wielkości w otoczeniu pyłu.

Składniki:

Paragwajska yerba mate

Szablony produktu

 • EAN: 

  5902701427795

 • Nazwa handlowa: 

  Yerbera - Guarani PREMIUM

 • Waga: 

  500

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.6

BLAAAABLAAA