Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5906735481051
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Mate Green

Yerba Mate Green ORGANIC BIO Floresta 400g

Najważniejsze co tutaj mamy: yerba mate zawiera teobrominę, teofilinę, kofeinę i polifenole. Wszystkie te alkaloidy są dostarczane w naparze na raz w formie, którą nasz organizm jest w stanie przyswoić i łatwo metabolizować. Mamy wszystko to co pochodzi z kakao, zielonej herbaty i kawy, plus witaminę B1 i magnez, w jednym naparze. Dlatego ten produkt jest najlepszy na rynku yerba mate.

Yerba mate wraz z dodatkiem organicznych leśnych owoców i kwiatów.

Najważniejsze jest to, że ta yerba mate zawiera czyste ekologiczne liście w których są minerały i witaminy. Nie zawiera patyczków i nie jest gorzka. Może być oferowana osobom, którzy chcą spróbować yerba mate, a ten produkt nie zniechęci ich gorzkim smakiem i dziwnym wyglądem.

Idealna dla wszystkich zaczynających przygodę z yerba mate. Mate Bio green zawiera dużo mniej goryczy w stosunku do yerba mate argentyńskiej i paragwajskiej.

Kraj pochodzenia surowca: Brazylia

SKŁADNIKI: Mate Bio Green Organic 80%, melisa BIO, bez kwiat BIO, tarnina owoc BIO, głóg owoc BIO.

Organiczna z brazylijskich plantacji ekologicznych. Uprawiana i przechowywana bez żadnych szkodliwych środków ochrony roślin i nawozów. Posiada dwa certyfikaty Agrobiotest i ECOCERT - 100% pewności. mate green Organic to 95% duże liście i 5% to drobne patyczki z serc liści. Premium Quality.

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  ekologiczne

 • Certyfikat: 

  Ekologiczny

 • EAN: 

  5906735481051

 • Nazwa handlowa: 

  Yerba Mate Green Floresta 400g

 • Produkt nie zawiera: 

  cukru

 • Waga: 

  415

BLAAAABLAAA