Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 7840380000312
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Rio Itambey

Yerba Mate Organica dla Diabetyków Pata de Buey 500g

Pięknie pachnąca miętą i ziołem pata de buey (Bauhinia forficata) - wspaniale pobudzająca yerba mate. Zapakowana podwójnie: w kartonowe pudełko i papierową torbę, może stać się pięknym a co ważniejsze, zdrowym prezentem.

Yerba mate pobudza to wiemy, mięta daje aromat, poczucie świeżości oraz poprawia trawienie ale co to jest pata de buey? To pięknie kwitnący krzew lub małe drzewo rosnące w Ameryce Południowej po angielsku nazywane Orchid Tree. To własnie z tej rośliny pozyskuje się liście wykorzystywane jest jako lecznicza herbatka oraz stosuje się jako dodatek do innych ziółek jak w przypadku tej aromatycznej yerba mate.

W brazylijskiej medycynie herbatka z Pata De Buey czy też po brazylijsku Pata de Vaca służy do oczyszczania krwi i jest stosowana oficjalnie w przemyśle farmaceutycznym od ponad 60 lat. Można ją kupić po prostu w aptece. Napar z suchych liści stosuję się po posiłku by zrównoważyć poziom cukru we krwi. Jest uważana za dobrze oczyszczającą krew. Napar z liści krzewu jest stosowany również w celu złagodzenia objawów cukrzycy oraz chorób nerek i zapalenie pęcherza.

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Fede Rico La Especial Orgánica

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.5

BLAAAABLAAA