Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 7790070507129
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Nobleza Gaucha

Yerba Mate Nobleza Gaucha Molienda - 1kg Pobudza!

Yerba mate Nobleza Gaucha to Argentyńska yerba o pełnym aromacie. Tak intensywnym jak południowe słońce. A to już zobowiązuje. Do mocnego pobudzenia i zachwycającego w swojej klasycznej esencji smaku. Podbiła gusta szerokich rzesz konsumentów w Argentynie.

Opis i działanie

Jeśli chcesz poznać smak i aromat Argentyny to właśnie Nobleza Gaucha jest yerbą po jaką powinieneś sięgnąć. Przygotowano ją z zachowaniem tradycji. Zgodnie z wymogami argentyńskich gustów. A to oznacza, że susz ma konkretne proporcje listków, patyczków i pyłu, w której zaklęto sporą dawkę sił witalnych. To zdrowe pobudzenie w połączeniu z walorami smakowymi sprawia, że smakuje większości mateistów. Na potwierdzenie tej tezy należy wskazać fakt, że jest to jedna z najpopularniejszych yerb w Argentynie. Doskonale dodaje mocy przy kilkukrotnym zalaniu. I należy z tego skorzystać aby wydobyć pełnię bogactwa witamin i minerałów ukrytych w ostrokrzewie paragwajskim.

Składniki:

Yerba Mate (Ilex paraguariensis)

Zawartość opakowania

Średnio zmielone listki oraz patyczki ostrokrzewu paragwajskiego z zawartością pyłu (100% ostrokrzew paragwajski)

Smak i aromat

Smak i aromat naturalnej yerby. Pozbawiona uszlachetniających dodatków ziołowych lub owocowych. Czysta Argentyńska klasyka.

Dodatkowe informacje

Nobleza Gaucha jest młodszą, siostrzaną marką Cruz de Malty – jednej z najstarszych yerb na świecie. Receptura Noblezy została przygotowana aby trafić w gusta każdego mateisty. O jej popularności świadczy fakt, że jest produktem sprzedawanym w znacznych ilościach w sklepach wielkopowierzchniowych. Nobleza Gaucha jest yerbą raczej przeznaczoną do popijania na ciepło. Oczywiście jak każda yerba odda smak i aromat przy zalaniu lodowatą wodą – jako terere. Polecamy jednak aby pierwsze zalanie odbyło się ciepłym płynem. Dzięki temu kolejne – zimne już, zalania wydobędą intensywniejszy smak.

Szablony produktu

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    1

BLAAAABLAAA