Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 2010000044476
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: El Pajaro

Yerba Mate El Pajaro Mas Energia - 400g

Paragwajska yerba mate El PAJARO MAS ENERGIA to mocna, tradycyjna elaboarada. Ta, paczka jest pełna życiodajnej siły, która poprawi Twoją koncentrację. To propozycja dla osób ceniących sobie klasyczny smak i tenże sposób przygotowywania naparu z suszu yerba mate. Zbierana jest na czystych, nieskażonych cywilizacją plantacjach w  sąsiedztwie rezerwatu Reserva Nacional - Parque San Rafael, który jest pozostałością Atlantyckiego Lasu Deszczowego.

Jest idealną alternatywą dla kawy, ponieważ równie dobrze pobudza, w zamian nie wypłukując z organizmu magnezu. MAS ENERGIA w odróżnieniu od jej paragwajskich sióstr charakteryzuje się mniejsza ilością goryczki. Dostarcza cennej energii, którą kumuluje w swych krzewach na nasłonecznionych plantacjach południowego Paragwaju.

El PAJARO jest bogatym źródłem polifenoli oraz witamin z grupy B. Utrzymuje długo swój smak, nawet do siedmiu zalań. Polecamy ją na dłuższe wyjazdy jako alternatywę dla wszelkiego rodzaju energy drinków z cukrem i chemią.

Yerba Mate el Pajaro zapakowana w specjalną metalową puszkę pozwalającą utrzymać świeżość produktu na jeszcze dłużej. Jest ona wyposażona dodatkowo w praktyczny dozownik zapobiegający rozsypywaniu się suszu.

Kraj pochodzenia:

Paragwaj

Zawartość:

drobne listki i gałązki

Smak i aromat:

lekko tytoniowy, średnia goryczka,

Działanie:

mocno pobudza, bogata w witaminę B5, która korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie

Skład:

yerba mate z Paragwaju 100%

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  superfood,wegetariańskie

 • EAN: 

  2010000044476

 • Produkt nie zawiera: 

  barwników,GMO

 • Waga: 

  400

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.4

BLAAAABLAAA