Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Mate Green

Yerba Mate Green Kiwi - 400g

Główny składnik to Mate Green z Brazylii. Najwyższa półka mate. Zawiera ok. 95 % listków i 5% patyczków. To właśnie z tej zielonej mate wychodzą najznamienitsze mieszanki z ziołami, owocami i dodatkami .

Rumianek, który znajdziesz w tej pysznej mate green jest często nazywany rumiankiem lekarskim, dla niezwykle dużej ilości właściwości leczniczych. Działa on rozluźniająco na system nerwowy i pokarmowy. Korzystnie wpływa na mięśnie całego organizmu, umożliwiając ich rozluźnienie.

W medycynie ludowej yerba mate green z rumiankiem i owsem szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na zaburzenia układu pokarmowego, u których picie kawy powoduje skorćże i bóle brzucha. Mieszanka tych ziół mate wg wielu źródeł  łagodzi, napięcia jamy brzusznej.

Właściwości:

- Podnosi sprawność fizyczną i intelektualną,

- Polepsza zdolność koncentracji,

- Zalecana jest do spożywania jako napój zawierający substancje odżywcze i zdrowotne, może sprawić, że chociaż jesteśmy głodni, to czujemy się nasyceni (zalecana przy odchudzaniu),

- Zwiększa zdolność odpornościową organizmu,

- Reguluje przemianę materii, ułatwia trawienie pokarmów.

Skład:

92,1% yerba mate, 7,9% dodatków (suszony owoc kiwi, suszony ananas, rumianek, owies, aromat kiwi) w różnych proporcjach.

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Yerba Mate Green Kiwi

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.4

BLAAAABLAAA