Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5902701423711
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Verde Mate

Yerba Mate Green Verde Mate Terere 500g

Verde Mate to zielona brazylijska yerba mate zawierająca najwyższej jakości wyselekcjonowane listki. Susz pochodzi z dziko rosnących lasów Brazylii, wolnych od jakiegokolwiek sztucznego nawożenia. Dzięki temu jej smak jest delikatniejszy i zawiera mniej goryczki, niż yerby uprawiane na plantacjach, co wyróżnia Verde Mate na tle paragwajskich, argentyńskich i większości brazylijskich odmian.

Prosty proces obróbki, polegający jedynie na pocięciu świeżych listków ostrokrzewu paragwajskiego sprawia, że susz ma intensywnie zieloną barwę. Z tego powodu jest szczególnie dedykowana mateistom poszukującym i otwartym na nowości, ponieważ nie odstrasza tu ani zbyt mocna gorycz, ani pył z którym nie każda bombilla daje sobie radę.

Idealna pozycja dla osób, chcących spróbować czegoś nowego. Stworzona specjalnie do przygotowania napoju na zimno i oddania mu intensywnego smaku. Sięgając po tę yerbę masz gwarantowaną najwyższą jakość pobudzenia.

Skład:

Grubo cięte, świeże listki yerba mate, jagody goi, trawa cytrynowa, kostka ananasa, skórka pomarańczy, kwiat Hibiskusa, liść mięty

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Yerba Green Verde Mate Terere

  • Waga: 

    500

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.5

BLAAAABLAAA