Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 7840013000016
Wysyłka od: 9.99 PLN

Yerba Mate Rosamonte Klasyczna 1kg

Najstarsza i najbardziej ceniona marka spośród argentyńskich marek yerba mate. Królowa Yerba mate na świecie. Oryginalnie pakowana w Argentynie. Smak wyraźny z bardzo głębokim aromatem, działanie bardzo intensywne.

Niektóre źródła donoszą, że znajdująca się w nazwie róża (Rosa) to nie przypadek i ta wyjątkowa yerba mate leżakuje z dodatkiem drzewa różanego co sprawia, że pijąc ją można wyczuć delikatny aromat róży. Fani marki od lat toczą spór na ten temat i jedni twierdzą, że pijąc napar Rosamonte towarzyszy im owa legendarna różana subtelność, podczas gdy inni uważają, że to tylko i aż klasyczna yerba mate.

Składniki:

Yerba Mate (Ilex paraguariensis)

Yerba Mate Pajarito Elaborada - 1kg

Uważana za jedną z najlepszych paragwajskich marek yerba mate. Do produkcji trafiają tylko najlepsze, najbardziej aromatyczne, pełne witamin i minerałów liście yerba mate i gałązki.

Charakteryzuje się bardzo intensywnym smakiem i aromatem. Polecana dla osób, które chcą poznać smak prawdziwej paragwajskiej Yerba Mate.

Składniki:

Yerba Mate (Ilex paraguariensis)

Yerba Mate Taragui Elaborada 1kg Argentyńska Moc!

Naturalna argentyńska yerba mate Taragui - listki z gałązkami. Oryginalnie pakowana przez największego producenta yerba mate w Argentynie - firmę Las Marias. Jest to obok Rosamonte najbardziej znana argentyńska marka w świecie. Smak lekko słodkawy, bardzo przyjemny, polecany dla osób zaczynających pić yerba mate. Intensywne działanie pobudzające.

Składniki:

Yerba Mate (Ilex paraguariensis)

Zestaw ten zawiera:

  • Yerba Mate Pajarito elaborada 1kg
  • Yerba Mate Rosamonte elaborada 1kg
  • Yerba Mate Taragui elaborada 1kg

Szablony produktu

  • EAN: 

    7840013000016

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    3

BLAAAABLAAA