Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5902701423612
Wysyłka od: 10.95 PLN

Yerba Verde Mate Green La Potente 500g

Wspaniała kompozycja – zielona brazylijska mate z dodatkiem jarzębiny, kory catuaby, kory muira puama, la pacho oraz liści ginkgo biloba. Idealna na każdy dzień, orzeźwiająca, a zarazem rozgrzewająca, pobudzająca - jak to możliwe? Verde Mate La Potente to idealny, bezkonfliktowy triumwirat najlepszych „afrodyzjaków”.

Zwykła, klasyczna despalada z listkami i bardzo małą ilością patyczków. Dodatkowe elementy to głównie jarzębina, muira puama, la pacho. Całość świetnie się komponuje, co czuć zaraz po otwarciu paczki. Aromat wzbogaca wspaniały, bogaty, głęboki catuaby. Do nosa docierają też świeża liście ginkgo biloba, które bardzo ciekawie zamykają całość.

Jeśli szukasz pobudzającej yerba mate, a masz już dość dodatków z guarany - Verde Mate Green La Potente jest świetną alternatywą. Kolejny raz udało się perfekcyjnie zrównoważyć składniki, co na pewno może być trudne w przypadku mocnych, dominujących komponentów, jakim na pewno jest jarzębina czy muira puama. Efekt jest harmonijny, głęboki i prawdziwy – pozbawione nadmiaru kwaskowatości lub goryczy.

Skład: Grubo cięte, świeże listki yerba mate, jarzębina, lapacho, muira puama, catuaba, ginkgo biloba, aromat

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Yerba Verde Mate La Potente

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.5

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

BLAAAABLAAA