Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Yaguar

Yerba Mate Yaguar Naranja Pomarańczowa 500g

Yaguar to najwyższej jakości yerba mate produkowana zgodnie z wielowiekową południowoamerykańską tradycją. Powstaje z ostrokrzewu uprawianego w zróżnicowanym ekosystemie bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin. Po zbiorach, listki i patyczki poddawane są tradycyjnemu procesowi suszenia z wykorzystaniem dymu.

Yaguarowi daleko jednak do produktów znanych z silnie goryczkowych akcentów. Wszystko za sprawą długiego okresu sezonowania (leżakowania), który wynosi aż 18 miesięcy. Susz nabiera wtedy szlachetności, a różnorodne elementy roślinne idealnie się harmonizują. Mimo łagodnego smaku, yerba cechuje się wysoką zawartością naturalnej kofeiny.

Oprócz ostrokrzewu, wariacja smakowa Yaguar Naranja zawiera naturalny wegański aromat oraz skórkę pomarańczy. Dodatek wprowadza do całości charakterystyczną owocową nutę świetnie komponującą się z lekką goryczką klasycznej yerba mate. Docenia się go również za liczne właściwości funkcjonalne. Wśród najistotniejszych warto wymienić antybakteryjny i detoksykacyjny charakter.

Łagodny aromat tradycyjnej elaborady w argentyńskim stylu wzbogacony o wytrawno-cytrusowe akcenty. Żaden z licznych elementów nie wysuwa się na pierwszy plan. Niebanalne właściwości smakowe wynikają z doskonałej symbiozy wszystkich wykorzystanych składników.

Kraj pochodzenia:

Brazylia

Składniki

yerba mate, skórka pomarańczy, aromat naturalny

Szablony produktu

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.5

BLAAAABLAAA