Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 5906735484113
Wysyłka od: 10.95 PLN
Producent: Mate Green

Yerba Mate Green Premium 400g

Często się was ktoś pyta, czy jest mocna yerba mate bez goryczy? Otóż tak, jest! Synergia słonecznej zielonej mate, matcha ceremonial oraz południowoamerykańskiego zioła pata de buey - jedyna na rynku mate o takiej mocy.

Dzięki specjalnej bazie liści i ziół tworzy całkowicie nową jakość. Jest to z pewnością pozycja wyróżniająca się spośród innych mate green. Wyselekcjonowana wielkość liści, odpowiednie cięcie szczytów gałązek oraz brak drobinek i pozwalają się cieszyć długo smakiem mate, w której praktycznie nie wyczuwa się goryczki. Cenione w ziołolecznictwie, szczególnie ayurvedyjskim rośliny bogate w polifenole – dają możliwość maksymalnego przyswojenia związków obecnych w roślinie. Taka praktyka nie ominęła także suszu z ostrokrzewu paragwajskiego.

posiada najwyższe stężenie polifenoli, czyli antyoksydantów, wśród wszystkich yerba mate dostępnych na rynku, a nawet samej zielonej herbaty!

Intensywna, utrzymuje smak do szóstego zalania. Ta mate powstała z inspiracji naturalnym bogactwem najlepszej brazylijskiej uprawy ostrokrzewu oraz doświadczenia lokalnych mateistów. Pata de Buey zwana tez w Ameryce Pata de Vaca, którego angielskie określenie brzmi Orchid Tree. Yerba Mate Green Premium jest przygotowywana bez użycia dymu, sprawia to, że mamy do czynienia z soczyście świeżą yerba mate.

Składniki: yerba mate (Ilex paraguariensis) 96%, Pata de Buey ziele, Matcha Ceremonial sproszkowana.

Kraj pochodzenia: Brazylia

Szablony produktu

 • Cechy dodatkowe: 

  wegańskie,wegetariańskie

 • Certyfikat: 

  brak

 • EAN: 

  5903867003625

 • Nazwa handlowa: 

  Yerba Mate

 • Produkt nie zawiera: 

  antyzbrylaczy,barwników,glutenu,konserwantów

 • Waga: 

  400

BLAAAABLAAA