Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN

Yerba Mate Aguantadora ENERGIA 500g Argentyna

Aguantadora Energia to argentyński rywal znanej i cenionej Taragui Energii. Zestaw ten pozwoli ocenić, która z nich wygrywa w rywalizacji na smak i pobudzenie!

Yerba mate Aguantadora pochodzi z argentyńskiej prowincji Misiones. Marka ta ma w swojej ofercie nową, pobudzającą propozycję dla poszukujących czegoś wyjątkowego. Aguantadora Energia zbierana jest w środku argentyńskiego lata, aby zawierała jak najwięcej kofeiny. Uzyskuje się w ten sposób produkt o bardzo dobrym smaku, wysokiej jakości oraz mocnych właściwościach pobudzających. Znakomita propozycja do pracy, nauki, a także w każdym innym momencie, w którym działamy na wysokich obrotach.

Dodatkowe informacje:

- sezonowana około 18 miesięcy.

- wolna od dymu (sin humo)

Składniki:

Yerba Mate (Ilex paraguariensis)

Pochodzenie:

Argentyna

Yerba Mate Taragui - Energia 500g

Produkt sztandarowy plantacji Las Marias - największej plantacji w Argentynie. Taragui Energia to najsilniej pobudzająca yerba mate na rynku - zawiera dwa razy więcej mateiny niż tradycyjna yerba mate Taragui Con Palo. Zbierana w pełni lata dzięki czemu zawdzięcza swoją nieprzeciętną moc. W jej skład wchodzą listki i patyczki bez żadnych dodatków i jest suszona bez użycia dymu (sin humo). Ta yerba mate z pewnością dostarczy Ci energii na cały dzień!

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Taragui Energia + Aguantadora

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    1

BLAAAABLAAA