Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7792198000339
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Natura

Nowa na polskim rynku marka Natura to produkt od argentyńskiej firmy S.A.N.E.S.A. (Sociedad Argentina Nuevos Emprendimientos S.A. co można przetłumaczyć jako nowe przedsięwzięcia argentyńskiego społeczeństwa), która została założona w 1992 roku.

Główną działalnością firmy Sanesa jest produkcja, przygotowywanie i wprowadzanie na rynek produktów związanych z Yerba Mate i różnego rodzaju ziołami. Ich produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firmie przewodzą ludzie z uznanym doświadczeniem w regionalnej gospodarce w zakresie produkcji i wytwarzania Yerba Mate. Zakład firmy znajduje się w mieście Oberá, w strefie centralnej prowincji Misiones.

Tradycyjną Yerba Mate, która dzięki kilkumiesięcznemu okresowi dojrzewania zachowuje swój typowy smak oraz wszystkie dobroczynne substancje. Starannie zbilansowana proporcja listków, patyczków oraz pyłu pozwala osiągnąć bogaty i świeży smak z łagodną goryczką. Natura Despalada to wersja ze znacznie ograniczoną ilość patyczków dzięki czemu osiągnięto większej moc i bardziej wyrazisty smak.

Kraj pochodzenia: 

Argentyna

Składniki:

Yerba Mate

BLAAAABLAAA