Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
EAN: 4630007835969
Wysyłka od: 9.99 PLN

Mydło w płynie do ogólnego czyszczenia Cytrynowa i Gorczyca- gospodarcze, 2000ml

Mydło do ogólnego czyszczenia Cytrynowa i Gorczyca, Niesamowicie skutecznie eliminuje zanieczyszczenia. Jest łatwe w aplikacji i nie podrażnia skóry.

Wygodne opakowanie z dozownikiem ograniczy możliwości rozlewania.

Utrzyma Twój dom w czystości przez długi czas!

 1. Zapobiegaj uporczywym plamom: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub na uporczywe plamy, ostrożnie wytrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 2. Środek do czyszczenia płytek i hydrauliki: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, wytrzyj dokładnie powierzchnię, spłucz wodą.
 3. Środek do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, dokładnie wytrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 4. Szampon do mycia samochodu: Rozpuść niewielką ilość szamponu w 5-7 litrach ciepłej wody, użyj gąbki do wycierania powierzchni urządzenia, spłucz wodą.
 5. Detergent do mycia naczyń: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę, umyj naczynia, spłucz wodą.
 6. Środek do czyszczenia blach i piekarnika: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę, blachę do pieczenia lub piekarnik, dokładnie przetrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 7. Mydło do prania odzieży roboczej: rozcieńczyć niewielką ilość mydła w 2-3 litrach ciepłej wody, umyć odzież roboczą, dobrze spłukać wodą.
 8. Środek do czyszczenia grilla i kuchenek mikrofalowych: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, dokładnie przetrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 9. Środek do mycia lodówki: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, dokładnie wytrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 10. Środek do czyszczenia płytek: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, dokładnie wytrzyj powierzchnię, spłucz wodą.
 11. Środek do czyszczenia podłóg: dodaj kilka kropel mydła do 2-3 litrów wody, umyj podłogę, spłucz wodą.
 12. Środek do mycia toalet: nałóż niewielką ilość mydła na gąbkę lub brudną powierzchnię, dokładnie wytrzyj powierzchnię, spłucz wodą.

Składniki:

Oczyszczona woda, <10%: anionowy środek powierzchniowo czynny, niejonowy środek powierzchniowo czynny, olej z rokitnika, ekstrakt z korzenia czerwonego mydła, ekstrakt z korzenia czerwonego mydła, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z dziurawca zwyczajnego, ekstrakt z liści szałwii, ekstrakt z czarnej olchy, sól, kwas cytrynowy, środek konserwujący katon, składnik zapachowy.

Pojemność  - 2000 ml

Status produktu:

mydło gospodarcze

Kraj pochodzenia:

Federacja Rosyjska

Szablony produktu

 • EAN: 

  4630007835969

 • Pojemność: 

  2000

 • Produkt nie zawiera: 

  alkoholu,aluminium

 • Przeznaczenie: 

  uniwersalne

 • Składnik wiodący: 

  wywar gorczycy

 • Stan: 

  Nowy

 • Wielkość: 

  Produkt pełnowymiarowy

BLAAAABLAAA