Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Mate Green

Czysta zielona mate green, to królowa wśród yerba mate. Pochodząca z ocienionych z brazylijskich plantacji w stanie Parana ma bardzo dobre właściwości pobudzające, ale zarazem napar z suszu nie ma zbyt dużo goryczki. Ta mate nie ma żadnych dodatków, to jedynie świeżo pachnący susz składający się ze średnio ciętych listkow z niewielką ilością patyczków.

Smak tej yerba mate jest dość łagodny.To najwyższa półka mate, która jest uznana na całym świecie jako numer 1. Zawiera ok. 95 % listków i 5% patyczków.

Co ważne, wszystkie yerba mate green w tym despalada są suszone bez dymu, po oczyszczeniu z mikroogranizmów, które mogą znajdować się na świeżych liściach, mate jest suszona gorącym powietrzem w specjalnych suszarniach a dopiero potem cięta i pakowana.

To właśnie z tej zielonej mate wychodzą najznamienitsze mieszanki z ziołami, owocami i dodatkami.Polecana wszystkim początkującym jako idealny materiał na start, taka dobrze przygotowana yerba mate na pewno nie odstraszy zbyt mocną goryczą. Wiele osób porównuje jej smak z dobrą zielona herbatą.

SKŁAD: 100% Mate Green

Szablony produktu

  • Nazwa handlowa: 

    Yerba Mate Green Despalada Moc

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

    0.4

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

BLAAAABLAAA